Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Luxtorpeda - Hipokrytes
AKTUALNOŚCI
Kwi
24
2013
Wolverines Opole vs. Dragons Zielona Góra

bar02Futbol Amerykański powoli podbija serca Opolan. Obserwując ostatnie wydarzenia oraz zmagania naszych Rosomaków, ze spokojem można stwierdzić, że ten sport został przyjęty z otwartymi ramionami.

Mecz sparingowy między Wolverines Opole i Dragons Zielona Góra pokazał, jakim zainteresowaniem cieszy się ten sport. Spotkanie odbyło się w sobotę 20 kwietnia na Miejskim Stadionie Lekkoatletycznym im. Opolskich Olimpijczyków. Według organizatorów przez stadion przewinęło się ponad 700 osób. Organizatorzy zapewnili widzom broszury z zasadami Futbolu Amerykańskiego, a dokładniej tzw. ligi ósemek.

Choć mecz miał formę spotkania sparingowego, każda z drużyn podeszła do tej rozgrywki bardzo poważnie. Od samego początku trwała zacięta walka o każdy punkt. Końcowy wynik 16:14 dla Wolverines Opole pokazuje, że starcie było wyrównane.

O szczegóły dotyczące meczu zapytaliśmy Adama Mazurka – osobę, która z drużyną jest od samego początku:

Przypominamy, że osoby zainteresowane tą dyscypliną sportu mogą przyjść na rekrutację do drużyny. Odbędzie się  ona już w najbliższą sobotę, tj. 27 kwietnia o godz. 17.00 na boisku Orlik (kampus UO) przy ulicy Czaplaka.

Zdjęcia udostępnione przez organizatora

Kategoria: Rozrywka, Sport Autor: Bartosz Mazurek

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lip
6
sob
20:00 Queen Symfonicznie
Queen Symfonicznie
Lip 6@20:00
Queen Symfonicznie
Organizator: PIOSENKA PLUS
Lip
13
sob
18:00 Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Lip 13@18:00
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy „KAMP!” i „Orneta”, a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape. Teraz KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, którego premiera[...]
Współpracujemy