Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Marilyn Manson - Third Day Of A Seven Day Binge
AKTUALNOŚCI
Gru
21
2018
Wielkomiejski Tour, czyli wymarzony koncert Dawida Podsiadły w Opolu

 

Kiedy powoli zaczął opadać pył po jakże gorącej „Małomiasteczkowej Trasie”, która niestety nie przebiegała przez Stolicę Polskiej Piosenki, pojawiła się informacja o tym, że Dawid Podsiadło wyrusza w „Wielkomiejski Tour”, odbywający się, dosyć przewrotnie, w o wiele mniejszych salach niż te pokroju warszawskiego Torwaru, bowiem najmniejsza z nich pomieści jedynie 286 osób. Wśród ponad 30 miast miasteczek, do których zawita „Wielkomiejski Tour” znajdą się: Starachowice, Wolbrom, Bolesławiec, Włocławek, Kościan, Żyrardów, a także Opole.

Radość Opolan niestety nie trwała długo, gdyż Duża Sala Filharmonii Opolskiej pomieści około 500 osób, podczas gdy na samej stronie wydarzenia na portalu Facebook, chęć udziału zadeklarowało do tej pory już niemal 6 tysięcy fanów. Taki stosunek popytu do podaży biletów, nadaje im charakter absolutnego rarytasu, który zainteresowanym kilka minut po rozpoczęciu sprzedaży, wyświetlał się już tylko jako „obecnie niedostępne”. Niemniej jednak, należy pamiętać, że „Wielkomiejski Tour” z założenia odbywa się w dosyć kameralnych okolicznościach, co zagwarantuje szczęśliwym posiadaczom biletów wyjątkowe wrażenia i z pewnością doda wyrazu samej płycie, doskonale dopełniając „Małomiasteczkową Trasę”.

Gdybyście jednak chcieli nabyć bilety inną, nieoficjalną drogą, organizator przestrzega!

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

 

Koncert odbędzie się 11 Marca 2019 roku, o godzinie 19:00 w Filharmonii Opolskiej!

Bilety (od 109 zł) można sprawdzać na stronie organizatora!

Kategoria: Filharmonia Opolska, Koncert Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy