Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Ken Ashcorp - Touch Fluffy Tail
AKTUALNOŚCI
Gru
02
2018
VI Koncert w Tonacji Śląska

Filharmonia Opolska zaprasza na VI koncert w Tonacji Śląska, który odbędzie się w najbliższy wtorek 11 grudnia 2018 o godzinie 18:00.

Podczas koncertu zaprezentują się m.in. Zespół Pieśni Ludowej Silesia, Take Style, Zaginione Archiwum, chór Spotkanie, Dziatki Gospel Choir, Duet ZAKUKA. Gośćmi specjalnymi będą Zespół Nivel i Katarzyna Pluta.

Łubniański Ośrodek Kultury, który w tym roku obchodzi swoje 25 lecie jest organizatorem koncertu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą koncertową i muzyczną, oferowaną w ramach grudniowych występów odbywających się w opolskiej filharmonii.

Wstęp: 40 zł

 

 

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Koncert, Ludzie Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy