Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Dzem - Gorszy dzien
AKTUALNOŚCI
Lut
09
2019
Tulia na scenie NCPP [relacja]

8 lutego 2019 roku w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki na scenie kameralnej wystąpił zespół Tulia. Nie bez powodu Opole znalazło się na pierwszym miejscu podczas zaplanowanej trasy koncertowej, która potrwa do niedzieli.

Trzy nagrody podczas 55. KFPP w Opolu:
Nagroda Jury Konkursu Premier
Nagroda Publiczności Konkursu Premier
Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAiKS

Skład zespołu jest zmienny. Przy instrumentach, które mogliśmy usłyszeć m.in. gitarę basową, klawisze, perkusję, dudy zasiedli – Adam Rybak, Łukasz Zając. Jedynym utworem, który odbył się bez ich udziału była Jaskółka.

Tulia Biczak przewodziła i nadawała główny ton, zachęcając ludzi do tańca, śpiewu i wspólnej zabawy.  Po koncercie można było nabyć płyty zespołu w cenie 40 zł – płyta Deluxe. Artystki po występie chętnie pozowały do zdjęć z publicznością i udzielały autografów wszystkim tym, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Dzisiaj Tulia wystąpi na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury o godzinie 19:00. W niedziele w Radio Wrocław również o 19:00.


Opolski repertuar:

 1. Dreszcze
 2. Enjoy the silence
 3. Krakowski spleen
 4. Jeszcze Cię nie ma
 5. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
 6. Pali się
 7. To wychowanie
 8. Trawnik
 9. Nothing else matters
 10. Nie zabieraj
 11. Nieznajomy
 12. Wstajemy już
 13. Z Tobą odeszły anioły
 14. Nie pytaj o Polskę
 15. To nie ptak
 16. Jaskółka

Bis: Się pali się!

Zachęcam do wysłuchania i obejrzenia poszczególnych utworów. Po więcej nagrań można zgłaszać się za pośrednictwem FB :) (Tulia)

BIS! Pali się!

Warto dodać, że artystki od pewnego czasu oprócz nagrywania coverów, realizują się poprzez wykonywanie własnych utworów. Do zobaczenia wkrótce!

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Koncert Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Kwi
23
wt
20:00 Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 23@20:00
Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
To już kolejny – szósty rok naszej improwizacji scenicznej! W tym szczególnym dniu nie może Was zabraknąć! Razem z nami stworzycie niepowtarzalną historie, która na długo zostanie w waszych głowach, a może nawet porwie wasze serca! Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i jesteśmy teatrem improwizacji, co oznacza, że wychodząc na scenę, nigdy nie[...]
Maj
10
pt
20:00 Polska Noc Kabaretowa
Polska Noc Kabaretowa
Maj 10@20:00
Polska Noc Kabaretowa
Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do[...]
Maj
18
sob
20:00 Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
Maj 18@20:00
Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
KONCERT WAGLEWSKI+ Prezydent Miasta Opola wraz z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki zapraszają na wyjątkowy koncert. Już 18 maja Narodowe Centrum Polskiej Piosenki po raz trzeci zaprasza na specjalny projekt przygotowany dla Opola z okazji Święta Miasta. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy znakomitego muzyka, wokalistę Wojciecha Waglewskiego. Koncert Waglewski+ opisuje w niecodziennym ujęciu to, co lider Voo Voo[...]
Współpracujemy