Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Mike Ault - Love Thru the Night (feat. Morgan Perry)
AKTUALNOŚCI
Gru
14
2018
The Missing Part czyli brakujący element w Dworku Artystycznym [relacja]

W dniu 13 grudnia od godziny 20 w Dworku Artystycznym mieliśmy okazję gościć, wysłuchać, podziwiać, oklaskiwać duet –  The Missing Part, w którego skład wchodzi Natalia Kwiatkowska i Robert Kapkowski.

Dworek Artystyczny wypełniony był pozytywną energią – ludźmi, którzy przyszli na koncert. Bilety sprzedały się w liczbie 27 + 4 wolontariuszy. Fundacja BluesOpole rozlosowała cenne nagrody dla dwóch szczęśliwców. Tym razem była to maleńka  gitara i czapka z daszkiem z logo Fundacji BluesOpole.

W repertuarze znalazły się utwory:

 1. Lolo
 2. Sam
 3. Gdzieś obok
 4. Cigarette
 5. Lianne
 6. Wade in T.W
 7. Radę dam
 8. Donny
 9. When the summers
 10. Zimny drań
 11. Miłość
 12. Rebeka
 13. Hold on
 14. Funky
 15. River
 16. Wicked Game
 17. Deszcz w Cisnej
 18. Another lesson
 19. So intense

Natalia i Robert przekazali publiczności pozytywną energię od pierwszych minut grania – nadrabiali śmiechem, przekazem, nastawieniem i rozweselaniem publiczności.

Po koncercie goście kupowali płyty zespołu The Cheap Tobacco, który jest główną działalnością muzyków, ale to płyty duetu The Missing Part wraz z cennymi autografami rozchodziły się jak ciepłe bułeczki – w cenie 30zł. Natalia natomiast bardzo ucieszyła się z niezwykłego prezentu – wieszaka, który dostała w prezencie od jednego ze słuchaczy.

Radio Emiter zachęca do śledzenia strony Dworek Artystyczny, w którym odbywają się liczne koncerty. To dzięki nim wczoraj mogliśmy gościć w Opolu tak wyjątkowy duet. Ostatnim koncertem w tym roku kalendarzowym będzie  Moonshiners, który rozpocznie się 28 grudnia o 20:30.

Już teraz zachęcamy. Wstęp darmowy

 

fot. Jakub Ligęzka

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Koncert Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy