Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Charlie Winston - In Your Hands
AKTUALNOŚCI
Kwi
11
2019
O.S.T.R. z Instrukcją Obsługi Świrów w Opolu

O.S.T.R.Czwartkowy wieczór – 11 kwietnia z pewnością na długo zostanie zapamiętany przez wszystkich fanów Adama Ostrowskiego, czyli O.S.T.R. Raper wystąpił z materiałem z nowego albumu – Instrukcja Obsługi Świrów w Sali Kameralnej NCPP.

 

O.S.T.R. pojawił się w Opolu ze swoją ekipą, którą tworzą Dj Haem, Green oraz Kochan, od wielu lat wspierający go nie tylko na scenie. Fani Ostrego mieli okazję posłuchać na żywo nowych numerów, takich jak Chevy Impala, E.K.O. czy Wersy w pysk. Pełne energii i humoru teksty, pobudzające bity i niesamowita energia, która zawsze pojawia się na koncertach tego rapera wypełniła całą salę. Ale Instrukcja Obsługi Świrów była tylko namiastką koncertu. Nie obyło się bez żartów Adama oraz freestyle’u, który zaprezentował na bis.

Podczas koncertu nie zabrakło  także wspomnień z przeszłości polskiego rapu, czyli prawdziwych klasyków, takich jak Mały Szary Człowiek, Kochana Polsko, czy Nie odejdę stąd, które razem z artystami śpiewała cała publiczność zgromadzona w Sali Kameralnej.

Adam podkreślił, że Sala Kameralna jest jednym z miejsc, w których lubi grać najbardziej i do których często wraca. Miejmy nadzieję, że już wkrótce znowu będziemy mogli gościć artystę w Opolu. Być może nie tylko przy okazji wydania kolejnej płyty, ale premiery autobiografii, która ukaże się 15 maja, w dniu urodzin artysty. 

Kategoria: Koncert, Muzyka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lip
6
sob
20:00 Queen Symfonicznie
Queen Symfonicznie
Lip 6@20:00
Queen Symfonicznie
Organizator: PIOSENKA PLUS
Lip
13
sob
18:00 Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Lip 13@18:00
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy „KAMP!” i „Orneta”, a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape. Teraz KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, którego premiera[...]
Współpracujemy