Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
AKTUALNOŚCI
Cze
27
2019
#loveOpole

Miasto Opole po raz kolejny zaskakuje swoją bogatą ofertą skierowaną do ludzi żądnych przygód. Kampania „Odkryj swój rytm” ma spowodować większą rozpoznawalność oferty turystycznej Opola. Ma również zaangażować turystów w działania na rzecz promocji Opola, poprzez zachęcenie do relacjonowania swojego pobytu w mieście za pomocą mediów społecznościowych.

 

Młodzi ludzie, studenci i absolwenci naszej uczelni mogą pochwalić się wieloma sukcesami naukowymi, nagrodami sportowymi, a przez znajomość miasta mogą pomóc innym poznać uroki Opola.

Popularność w sieci za sprawą swoich filmów zdobyła Helen Mazanova, która prowadzi kanał Helen Mazanova w Polsce opowiadając miłym, kaleczonym, ale zrozumiałym językiem polskim o własnych doświadczeniach związanych z Opolem  i Polską.

Ostatnio gościliśmy Wędrowne Motyle – Ania Nowak i Marcin Nowak obecnie mieszkających na Śląsku. Za sprawą swojego bloga przybliżyli szerszej grupie odbiorców swoje spojrzenie na Opole. Chcąc dowiedzieć się więcej o ich sposobie na życie odsyłamy do bloga Gdzie Wyjechać i fotorelacji o Opolu „Śpiewająco po Opolu. Mieście piosenki, w którym nie ma mowy o nudzie„.

Amerykańska para Fun Life Crisis – Laura i Joel na swoim profilu zamieścili artykuł dotyczący województwa opolskiego: „10 Incredible Places To Visit Around Opole, Poland„. Zapraszamy do lektury w języku angielskim.

 

Każdy z rytmów ma swoich odbiorców, którzy poszukują nieco innych wrażeń i doświadczeń. Opole ma potencjał, aby przyciągać turystów w różnym wieku i zróżnicowanych zainteresowaniach.

 

Wiele osób z naszego środowiska zajmuje się zawodowo bądź hobbystycznie promocją regionu.

Są to między innymi: visitopolskieOpolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, projekt Poznaj historię, Muzyczne ławeczki na Krakowskiej, Opolska Fundacja Filmowa OFFilm (są w trakcie realizacji filmu o Zamku w Mosznej), a także osoby niezależne: Michał Jacak, Witold Chojnacki, Kamila Świerc – miss opolszczyzny 2017, na której profilu możemy przeczytać, że przygotowuje się do projektu z Urzędem Miasta.

Ich praca, zaangażowanie i umiejętności są godne uwagi. Bądźmy współautorami rzeczywistości, która nas otacza. Tym bardziej, że miasto przygotowało konkursy z nagrodami dla tych którzy w formie zdjęciowej zrelacjonują swój pobyt w Opolu.

Konkurs fotograficzny „Opole w moim rytmie”
Konkurs na spot filmowy

 

Zapraszamy do zapoznania się z autorskimi wpisami mającymi na celu promocję miasta i regionu:

O!Polskie Ferie Zimowe 2019

Zamek Górny obiecująca atrakcja Opola

19. Międzynarodowe Targi Turystyki

Wakacje 2019

 

W ramach kampanii Urząd Miasta Opola współpracuje z autorami zdjęć, blogerami turystycznymi i pasjonatami Opola i jego historii.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby włączyć się w działania w ramach kampanii promocyjnej Opola: bp@um.opole.pl

 

Śledźmy i obserwujmy uważnie profil:
Odkryj Opole na facebooku,
Opole.official na instagamie,
a także bieżące wydarzenia w sieci na oficjalnej stronie Opola.
Tagujmy swoje zdjęcia, filmy i inne cuda #odkryjOpole #discoverOpole #loveOpole #OpoleiKropka.

 

Sympatyczny przekaz – Radio Emiter

Kategoria: Ludzie, Media, Podróże Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Współpracujemy