Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
AKTUALNOŚCI
Lut
03
2019
Kasia Lins oczarowała opolską publiczność

Kasia LinsJuż po raz drugi Kasia Lins pojawiła się na opolskiej scenie. Tym razem wystąpiła wraz z zespołem w sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, gdzie zaprezentowała materiał z płyty Wiersz ostatni.

 

Czerwone  światła, czerwone elementy strojów członków zespołu i róże – to wszystko złożyło się na wyjątkowy klimat, który w sobotę 2 lutego stworzyła w Opolu Kasia Lins. Ta młoda songwriterka, kompozytorka, a przede wszystkim zdolna wokalistka wystąpiła wraz ze swoim zespołem, prezentując utwory z debiutanckiej płyty.  Nie zabrakło tytułowego singla, czyli utworu Wiersz ostatni, ale oprócz niego, publiczność mogła wysłuchać także innych kawałków, jak Kiedy dobrze jest nam , Forrest czy These Days. Artystka zaprezentowała także niezwykle klimatyczny cover zespołu Maanam – Kocham cię kochanie moje. Piękna barwa głosu, hipnotyzujące dźwięki i cały koncept zespołu jest dowodem na to, że muzyka, jak nic innego potrafi opowiadać historie i malować rozmaite emocje.

Podczas koncertu nie obyło się bez wielkich braw i licznych podziękowań. A na koniec publiczność została obdarowana bisem. Miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz Kasia Lins odwiedzi Opole, wypełniając je magnetyzującymi dźwiękami.

Kategoria: Koncert, Muzyka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Współpracujemy