Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
AKTUALNOŚCI
Kwi
26
2019
IRRESPONSIBLE – popowa propozycja prosto z Norwegii

19 kwietnia odbyła się premiera nowego singla IRRENSPONSIBLE od Torine! Irresponsible, czyli “Nieodpowiedzialna” jest premierowym utworem od Norweżki, z jej kolejnego singla, który ukazał się za pośrednictwem norweskiej wytwórni Sailor Music. To utwór, który ze swoimi nieodpartymi melodiami, trudnymi, ale dostępnymi tekstami daje słuchaczom możliwość poznania pozytywnie zaraźliwą i magnetyzującą osobowość Torine.

Próbuję pisać wrażliwe utwory z osobistymi tekstami, które, mam nadzieję, że inni mogą rozpoznać “

– mówi Torine. Artystka współpisała ze znanymi songwriterami, t.j.: Alida czy Inga, z kolei Irresponsible Torine zostało wyprodukowane przez Daniela Løberg.

 

Torine, a dokładniej TORINE MICHELLE – to młoda 19 – letnia wschodząca piosenkarka / kompozytorka muzyki pop, pochodząca z Arendal w Norwegii, Choć inspirująca się twórczością takich artystek jak: Zara Larsson czy Astrid S, to w bardzo prężny sposób przedstawia artystyczną samą siebie, jednocześnie chcąc wprowadzić coś nowego do skandynawskiej sceny pop z utworami, które zaskakują, ale i które pocieszą.

To artystka, w której życiu muzyka towarzyszy od zawsze – wspomina o występach na scenie jako czterolatka, gdzie w rodzinnym mieście występowała dla rodziny i sąsiadów. Biorąc pod uwagę jej ogromny talent, te początkowo skromne występy ewoluowały naturalnie i przemieniały się w coraz lepsze etapy, od ukończenia szkoły po występy w lokalnych chórach, by ostatecznie zobaczyły ją miliony widzów telewizyjnych w całej Norwegii. Dokonała przełomu w Idolu, w 2016 r., gdzie od razu zrobiła ogromne wrażenie na norweskiej publiczności. Ze względu na jej hipnotyzujące występy, została wkrótce dostrzeżona przez norweskiego DJ’a i producenta nagrań – Alana Walkera, który featuruje jej głos w kilku piosenkach oraz który zaprosił ją w trasę po Europie.

(źródło: mat. prasowe, fot. materiały prasowe)

Kategoria: Muzyka Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy
Płyta główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00