Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Luxtorpeda - Gdzie Ty jeste
AKTUALNOŚCI
Mar
13
2019
HEAVY PSYCH po raz pierwszy w Opolu #1

HEAVY PSYCH (czyt. ‚hevi sajk’) to pierwsza impreza stoner doom’owa w Opolu. Stoner doom to powolne tempa, psychodeliczne improwizacje, ciężkie gitarowe riffy i melodyjne wstawki. Stoner powstał w wyniku fascynacji latami 60s i 70s. Słychać w nim naleciałości psychodelicznego, kosmicznego rocka, heavy metalu a nawet bluesa.

22 marca podążajcie dymnym szlakiem do krainy riffem i fuzzem płynącej, aby przekonać się na własnej skórze co do zaprezentowania ma polskie podziemie stonerowe. W trakcie podróży przygotowana wizualnie przyozdobiona scena, aby wzmocnić doznania synestezji. to nie jedyna niespodzianka dla tych, którzy wybiorą się na koncert. Będzie przyjemnie nie tylko dla ucha ale i dla oka!

Andromeda Space Ritual

Wyborni eksploratorzy przestrzeni kosmicznych z bazą w Krapkowicach. Swój podbój zaczęli od mocnego uderzenia w postaci epki „Satellite”. Ascetyczne i zarazem dopięte na ostatni guzik aranże, przestrzenne brzmienie podlane wyważonym akompaniamentem klawiszy i nienachalnym użyciem efektów – tak chłopaki robią niesamowicie spójną, wyczillowaną, klimatyczną muzę.

Goosła

Polsko-Ukraiński skład osadzony w Gliwicach. Podczas swoich guślarskich obrzędów zręcznie mieszają w kotle hipnotyczny groove, niekończące się solówki i ściany riffów, okraszając wszystko szczyptą psychodelii.

Clockwork Totem

Wrocławskie power trio tworzące połamanego psychodelic rocka. Lubią zmienność i kombinowanie – czerpią ze stoneru, metalu i wielu pomiędzy. Dla fanów: Tool, Elder, All Them Witches.

Na zakończenie koncertu zaprezentują małe show. Jakie?

Będzie rytualnie, przekonacie się na miejscu!

Wydarzenie na facebook’u

GDZIE: Wyjście Awaryjne (Luboszycka 1A)
KIEDY: 22.03.2019
START: 19:30
WSTĘP: 20PLN

Dekoracje: HEAVY PSYCH
Artwork: www.damianlisiewski.com

Sympatyczny przekaz – Radio Emiter

Kategoria: Koncert Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Cze
7
pt
18:30 Rock Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Rock Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Cze 7@18:30
Rock Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Zapraszamy na kolejną edycję ROCK OPOLE 2019! Całość poprowadzi niezawodny Piotr Stelmach. A na scenie wystąpią: ØRGANEK, HAPPYSAD, ŁĄKI ŁAN, DEZERTER.
Cze
8
sob
17:30 Hip-Hop Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Hip-Hop Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Cze 8@17:30
Hip-Hop Opole 2019 @ Błonia Politechniki Opolskiej
Wszystkich fanów rapu zapraszamy na imprezę HIP-HOP OPOLE 2019! Prowadzenie Waldemar Kasta. A na tegorocznej edycji zagrają: Paluch, Kali, Sarius, Zipera, Włodi, PlanBe.
Lip
6
sob
20:00 Queen Symfonicznie
Queen Symfonicznie
Lip 6@20:00
Queen Symfonicznie
Organizator: PIOSENKA PLUS
Współpracujemy