Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
AKTUALNOŚCI
Mar
23
2018
Bluźnierca zwycięzcą Rock-Time 2018!
Rock-Time 2018
fot. Jarek Mazgajski

XIV Przegląd Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time przeszedł do historii! Nagrodę Główną zdobył zespół Bluźnierca z Opola, który najbardziej spodobał się również publiczności, otrzymując od niej wyróżnienie! Nagroda Organizatorów powędrowała zaś do zespołu Four Seasons i to właśnie ich zobaczycie i usłyszycie na Piastonaliach 2018! Każdy z jurorów postanowił wyróżnić jeden zespół. Janusz Niekrasz wyróżnił DOBS, Mikołaj Jaok Janusz Snowblind, a Tomasz Wojtyłko 6BM.

 

Dziękujemy wszystkim zespołom biorącym udział w finale – DOBS, Snowblind, Four Season, Bluźnierca, 6BM  oraz zespołowi, który uświetnił występy konkursowe, czyli Hurrockaine. Wspaniałemu i profesjonalnemu Jury, które oceniało kapele.  Wszystkim naszym współorganizatorom, partnerom,  patronom medialnym oraz pozostałym, którzy przyczynili się do tego, by to wydarzenie mogło się odbyć.  Jesteście wielcy! Jak zwykle była moc i niesamowita energia! Każdy z zespołów zaprezentował wysoki poziom, co nie uszło uwadze jury.

Podziękowania należą się także PUBLICZNOŚCI, która przybyła do NCPP, by wspólnie z nami przeżyć wieczór pełen muzycznych wrażeń! Mamy nadzieję, że był to dla Was wyjątkowy koncert i długo będziecie go pamiętać! Obyśmy w jeszcze większym gronie spotkali się za rok, na jubileuszowej, bo już 15 edycji i jednocześnie 50. urodzinach radia Emiter!

 

Rock-Time górą!

Kategoria: Miasto, Muzyka, Radio, Rozrywka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Współpracujemy