Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
AKTUALNOŚCI
Lut
23
2019
Arek Kłusowski z nowym singlem promującym nadchodzący album „Po tamtej stronie”

fot. Materiały prasowe

Arek Kłusowski, finalista programu „The Voice of Poland” prezentuje kolejny singiel pt. „Szukam”, opowiadający o paradoksalnie trudnych relacjach w czasach, gdy miłość toczy się coraz bardziej w sferze cyfrowej. Utwór wraz z teledyskiem autorstwa Warsaw Production promuje nadchodzący album „Po tamtej stronie”, którego premierę zaplanowano na 22 marca 2019.

„Po tamtej stronie” złożony będzie z 14 autorskich kompozycji, w których powstanie swój wkład mieli m.in. Daria Zawiałow, producent Michał Kush czy Michał Wasilewski z Xxanaxx.

 

Nadchodzący album jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłuższej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku, zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny. [Arek Kłusowski] 

 

O Arku Kłusowskim mówi się, że jest najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów. W swoim portfolio ma występy u boku takich gwiazd jak Lady Pank, Dżem, Kayah, Kuba Badach, Igor Herbut czy Justyna Steczkowska. Wziął udział w 2. Trasie Muzyki Filmowej, a jego utwory gościły w serialu „Druga Szansa” TVN.

 

Kategoria: Muzyka Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy