Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Dem - Do przodu
AKTUALNOŚCI
Lis
07
2018
16. Opolska Jesień Literacka

W Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II przy ul. Minorytów 4 w Opolu rozpoczął się cykl spotkań pt: „16. Opolska Jesień Literacka”, który będzie trwał od 06 listopada do 14 grudnia.

16. Opolska Jesień Literacka rozpoczęła się, przy obecności Prezydenta Miasta Opola, spotkaniem z Urszulą Dudziak, zatytułowanym „Wyśpiewam wam więcej„.

W ramach wydarzenia przewidziany jest szereg spotkań, których gośćmi będą m.in. Józef Wilkoń, Tomasz Michniewicz, Eustachy Rylski, czy Paweł „Pablopavo” Sołtys.

Cykl spotkań skierowany jest również dla najmłodszych, a w ich stronę skierowane są takie wydarzenia jak warsztaty dla dzieci „Wróble na kuble” pod kierunkiem Józefa Wilkonia (piątek 9 listopada), czy „Jak (i po co) być ekoistą?” z Arkadiuszem Szarańcem (29 listopada). Na obydwa wspomniane spotkania obowiązują zapisy.

Wręczenie nagród laureatom 15. Ogólnopolskiego Konkursu na Esej  oraz spotkanie z Andrzejem Stasiukiem zaplanowano na 14 grudnia.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do udziału!

Wstęp wolny!

Miejsce: Sala Konferencyjna MBP, Galeria MBP ZAMOSTEK

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Edukacja, Kultura, Literatura, Ludzie Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Kwi
23
wt
20:00 Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 23@20:00
Komedia improwizowana! @ Sala Kameralna NCPP
To już kolejny – szósty rok naszej improwizacji scenicznej! W tym szczególnym dniu nie może Was zabraknąć! Razem z nami stworzycie niepowtarzalną historie, która na długo zostanie w waszych głowach, a może nawet porwie wasze serca! Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i jesteśmy teatrem improwizacji, co oznacza, że wychodząc na scenę, nigdy nie[...]
Maj
10
pt
20:00 Polska Noc Kabaretowa
Polska Noc Kabaretowa
Maj 10@20:00
Polska Noc Kabaretowa
Zapraszamy w najśmieszniejszą podróż Waszego życia! Na niezwykłym pokładzie PNK2019 wyruszamy w poszukiwaniu humoru świata. Niezastąpiony przewodnik – Kabaret Nowaki zadba o to, aby było różnorodnie, dynamicznie i all inclusive. W drogę zabiorą się z nami najodważniejsi odkrywcy humoru świata: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile i Kabaret K2. Zajrzymy do[...]
Maj
18
sob
20:00 Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
Maj 18@20:00
Dni Opola: Waglewski + @ Amfiteatr Tysiąclecia
KONCERT WAGLEWSKI+ Prezydent Miasta Opola wraz z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki zapraszają na wyjątkowy koncert. Już 18 maja Narodowe Centrum Polskiej Piosenki po raz trzeci zaprasza na specjalny projekt przygotowany dla Opola z okazji Święta Miasta. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy znakomitego muzyka, wokalistę Wojciecha Waglewskiego. Koncert Waglewski+ opisuje w niecodziennym ujęciu to, co lider Voo Voo[...]
Współpracujemy