Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Charlie Winston - In Your Hands
AKTUALNOŚCI
Kwi
15
2019
15. Podbiegi NCPP [galeria zdjęć]

Ponad 500 uczestników na mecie, niesamowite widoki, rwąca rzeka Odra, dzikie zwierzęta przy opolskim ZOO, miła atmosfera, szeleszczące liście drzew na Wyspie Bolko, pomniki przyrody, ścieżki edukacyjne, brak rywalizacji, cenne nagrody – tak właśnie przez wielu zapamiętane zostaną zorganizowane już po raz piętnasty opolskie PODBIEGI, które rozpoczęły się 14 kwietnia o godzinie 11.

Wszystko zaczęło się od odebrania mapki z wizerunkiem koali, z wyznaczoną trasą, na której uczestnicy musieli zebrać cztery pieczątki w poszczególnych punktach trasy. W PODBIEGACH udział brali zawodowcy jak i amatorzy, trasę można było przebiec lub przejść. Liczyła ona w tym roku ponad siedem kilometrów. Na szczęście pogoda dopisała i wszyscy uczestnicy wystartowali tuż przed godziną 12. Poprzedzając start przygotowaniem organizmu profesjonalną rozgrzewką, zorganizowaną na parkingu przed Muzeum Polskiej Piosenki. Po dotarciu na metę każdy z uczestników mógł poczęstować się słynną, smaczną grochówką, zrobić stretching pod okiem profesjonalistów i w pełnym słońcu oczekiwać na losowanie nagród. Jedna z uczestniczek mogła pochwalić się udziałem we wszystkich edycjach, czego potwierdzeniem były przyniesione przez nią dyplomy otrzymane w poprzednich latach.

Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

 

fot. Jakub Ligęzka

Sympatyczny przekaz – Radio Emiter

Kategoria: Miasto, NCPP, Sport Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lip
6
sob
20:00 Queen Symfonicznie
Queen Symfonicznie
Lip 6@20:00
Queen Symfonicznie
Organizator: PIOSENKA PLUS
Lip
13
sob
18:00 Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
Lip 13@18:00
Siesta Na Tarasie: KAMP! @ Taras Amfiteatru NCPP
KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy „KAMP!” i „Orneta”, a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape. Teraz KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, którego premiera[...]
Współpracujemy