Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Survivor - Eye of the Tiger
Załoga

Zarząd SSR Emiter

Karolina Pyć — Redaktor Naczelny, Dział Muzyczny

karolina.pyc@radioemiter.pl

Syntia Kaczmarczyk — Zastępca Red. Naczelnego ds. antenowych i organizacyjnych, Newsroom

syntia.kaczmarczyk@radioemiter.pl

Nico Wätzig — Zastępca Red. Naczelnego ds. marketingu i finansowych

nico.watzig@radioemiter.pl

Grzegorz Majewski — Zastępca Red. Naczelnego ds. technicznych, Studio Nagrań

grzegorz.majewski@radioemiter.pl



Opiekun

dr inż. Marcin Kamiński
Opiekun koła naukowego SSR Emiter

Pozostała załoga Radia Emiter

  • Lis Colett
  • Mazgajski Jarosław
  • Żywczak Mateusz
  • Lis Konstancja
  • Wyszyńska Dominika
  • Wojtysiak Mateusz
  • Dawid Ślusarczyk
  • Wodecki Alexander
  • Murański Wojciech
  • Muczyński Wojciech
  • Kęsicki Piotr
  • Szefer Dawid
  • Woźniak Monika
  • Adam Trojok
  • Kusaj Kamil
  • Marcin Szymański

 

W ubiegłych latach z Radiem Emiter współpracowali:

  • Bartek Grabowski
  • Edyta Młynarczyk
  • Katarzyna Antos
  • Tomek Węglarz
  • Dawid Bugara
  • Joanna Matlak
  • Jarosław Kiszka
  • Bartosz Mazurek
  • Justyna Krzyżanowska
  • Ewa Stelmach
  • Kuba Gudzikowski
  • Szymon Patej
  • Martyna Abratkiewicz
  • Ania Dradrach
  • Natalia Dąbrówka
  • Dawid Żołnierowski
  • Emilia Szczudło
  • Matusik Maciej
  • Moczko Joanna
  • Pasek Grzegorz
  • Seifert Łukasz
  • Dobrowolska Karolina
Czerwiec 2012
Czerwiec 2012
  • Karolina Chmura
  • Adamowicz Przemek
  • Kamil Ścigała
  • Przemek Szwej
  • Damian Drzazga
  • Patryk Ciemny
  • Kamil Kostka
  • Aleksanderek Piotr
  • Natalia Chosińska
  • Balcerak Grzegorz
    Białas Anna
  • Bizoń Katarzyna
  • Błażowski Wojtek
  • Bogdanowicz Miłosz
    Bojnicki Tomasz
  • Bulak Witold
  • Burgiel Jarek
  • Bursztyka BeataCzapkowska Marta
    Ciechociński August
  • Ciempiel Sylwia
  • Ciupek Krzysztof
  • Cygora Agnieszka
    Czopowik Adrian
  • Kwiecień 2011
    Kwiecień 2011
  • Dobrowolski Grzegorz
  • Dubiel Mateusz
    Dopart Mirella
  • Listopad 2012
    Listopad 2010
  • Drzewiecki Jacek
    Dregan Klaudia
    Dubowski Andrej
    Duch Malwina
  • Dusiło Bartosz
  • Dwojak Justyna
    Dzwoniarska Adrianna
  • Figurniak Magda
  • Gajda Łukasz
  • Gajewska Magdalena
  • Gałat Radek
  • Gloth Adriana
  • Grabiec Dobrochna
  • Grabowski Andrzej
  • Gruca Kamila
  • Hajdas Jarek
  • Hury Łukasz
    Hynowska Anna
    Hubrych Filip
    Hołownia Krzysztof
  • Grudzień 2009
    Grudzień 2009
  • Ignar Mariusz
    Izwarin Dima
  • Jacek Wojtek
  • Jaskółka Magdalena
  • Jurkiewicz Małgosia
  • Karol Jowita
  • Kawalec Dominika
  • Kensoń Anna
  • Kędzierski Grzegorz
  • Kilan Przemek
  • Kmiecik Paweł
  • Kochajkiewicz Igor
  • Kochel Justyna
  • Kochel Sylwia
  • Kocój Jakub
  • Kośniewska Kamila
  • Kowalczyk Arkadiusz
    Kowalska Iga
    Kupiński Piotr
    Kukuł Łukasz
    Kobik Mateusz
  • dawno dawno temu
    dawno dawno temu
  • Latocha Michał
  • Lerch Kornelia
    Łagoda MarekMachacka Ewelina
  • Machura Karolina
  • Marciński Maciek
  • Markowska Ewelina
  • Marczak Martyna
  • Marzec Jadwiga
  • Matuszkiewcz Marta
  • Matyszkiewicz Marcin
  • Mazur Mariusz
  • Medyński Edwin
  • Miara Anika
  • Mielczarek Barbara
  • Mika Anna
  • Minecki Jacek
  • Monkos Łukasz
  • Mocia Tomasz
    Muszyński ŁukaszNapora Magdalena
  • prehistoria
    prehistoria
  • Nanys Alicja
  • Nagórny Filip
  • Niemczycki Mateusz
  • Nikolczuk Marysia
  • Pejas Adrian
  • Piekarczyk Justyna
  • Pirug Marta
  • Podolak Łukasz
  • Poznar Elżbieta
  • Przelaskowski Łukasz
    Przybylska Dagmara
  • Rudnicka Mirella
  • Rupar Krzysztof
  • Schneider Grzegorz
  • Sekieta Marta
  • Sobera Beata
  • Sokołowski Artur
  • Solich Anita
  • Setkowicz Igor
  • Struzik Anna
  • Suwiński Bartosz
  • Szczypka Paulina
  • Szmuc Paweł
  • Szwedowski Marcin
  • Szwedova Jolanta
  • Święcicki Daniel
  • Tkaczuk Elżbieta
    Twardawa Łukasz
  • Tauchman Bogna
  • Turowski Jacek
  • Wałęga Katarzyna
  • Wiater Daniel
  • Warchoł Grzegorz
  • Wrona Piotr
  • Zagórski Yann
  • Zatylna Katarzyna
    Zielińska Katarzyna
  • Zochniok Szymon

Leave a comment

Płyta główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00