Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: LADY PANK - Tacz gupia tacz
AKTUALNOŚCI
Lis
23
2017
Wampiriada za nami – zebrano ponad 60 litrów krwi!

Wczoraj w godzinach popołudniowych zakończyła się kolejna już edycja Akcji Studenckiego Honorowego Krwiodawstwa „Wampiriada”, podczas której studenci (i nie tylko) mieli okazję podzielić się bezcennym skarbem jakim jest krew.

Chętnych nie brakowało, a zarejestrowanych było aż 175 osób, z czego 138 z powodzeniem oddało łącznie 62 litry krwi, która zasiliła bank RCKiK i jest gotowa, by nieść pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Całość tradycyjnie owiana była licznymi konkursami, nagrodami oraz ogólnie rzecz biorąc – zabawami. Przypominamy, że można było m.in. postrzelać z prawdziwej broni Straży Granicznej, dokonać analizy składu ciała na wadze udostępnionej przez SKN ŻUBR, czy też sprawdzić jakie odczucia towarzyszą zderzeniu przy prędkości 30 km/h oraz dachowaniu na symulatorach WORDu.

Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, oraz jego atrakcyjnej formy, ale przede wszystkim krwiodawcom, bez których całe to pozytywne „zamieszanie”, nie miało by sensu.

Obszerna galeria zdjęć na Facebook’u Samorządu Studenckiego Politechniki Opolskiej.

Kategoria: Akcja charytatywna, Uczelnia Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy