Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Nemy, Bisz, Qmos - Know - How
AKTUALNOŚCI
Lut
09
2019
Tulia na scenie NCPP [relacja]

8 lutego 2019 roku w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki na scenie kameralnej wystąpił zespół Tulia. Nie bez powodu Opole znalazło się na pierwszym miejscu podczas zaplanowanej trasy koncertowej, która potrwa do niedzieli.

Trzy nagrody podczas 55. KFPP w Opolu:
Nagroda Jury Konkursu Premier
Nagroda Publiczności Konkursu Premier
Nagroda Stowarzyszenia Autorów ZAiKS

Skład zespołu jest zmienny. Przy instrumentach, które mogliśmy usłyszeć m.in. gitarę basową, klawisze, perkusję, dudy zasiedli – Adam Rybak, Łukasz Zając. Jedynym utworem, który odbył się bez ich udziału była Jaskółka.

Tulia Biczak przewodziła i nadawała główny ton, zachęcając ludzi do tańca, śpiewu i wspólnej zabawy.  Po koncercie można było nabyć płyty zespołu w cenie 40 zł – płyta Deluxe. Artystki po występie chętnie pozowały do zdjęć z publicznością i udzielały autografów wszystkim tym, którzy zdecydowali się spędzić piątkowy wieczór w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Dzisiaj Tulia wystąpi na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury o godzinie 19:00. W niedziele w Radio Wrocław również o 19:00.


Opolski repertuar:

 1. Dreszcze
 2. Enjoy the silence
 3. Krakowski spleen
 4. Jeszcze Cię nie ma
 5. Nigdy więcej nie tańcz ze mną
 6. Pali się
 7. To wychowanie
 8. Trawnik
 9. Nothing else matters
 10. Nie zabieraj
 11. Nieznajomy
 12. Wstajemy już
 13. Z Tobą odeszły anioły
 14. Nie pytaj o Polskę
 15. To nie ptak
 16. Jaskółka

Bis: Się pali się!

Zachęcam do wysłuchania i obejrzenia poszczególnych utworów. Po więcej nagrań można zgłaszać się za pośrednictwem FB :) (Tulia)

BIS! Pali się!

Warto dodać, że artystki od pewnego czasu oprócz nagrywania coverów, realizują się poprzez wykonywanie własnych utworów. Do zobaczenia wkrótce!

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Koncert Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lut
22
pt
20:00 Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Lut 22@20:00
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
  Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.  
Mar
7
czw
19:00 Coma @ Sala Kameralna NCPP
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Mar 7@19:00
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami. To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy[...]
Zarejestruj swój zespół na Rock-Time 2019

Współpracujemy