Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Nouvelle Vague - Don't Go
AKTUALNOŚCI
Mar
11
2019
Teatr im. Jana Kochanowskiego poszukuje wolontariuszy! | 44 OKT

teatr

Każde wielkie przedsięwzięcie wymaga sporego zaangażowania i nakładu pracy, dlatego organizatorzy Opolskich Konfrontacji Teatralnych poszukują ambitnych i chętnych do pomocy ludzi.  Malwina Piętka, koordynator do spraw wolontariuszy szczególnie zachęca do udziału, zwłaszcza, że jest to okazja do zdobycia sporego doświadczenia.

Dodatkowo można poznać sporo nowych ludzi, zwłaszcza, że poszukiwani wolontariusze przede wszystkim potrzebni są do obsługi gości.

Spotkanie dla wolontariuszy odbędzie się 15 marca o 17.30, zostaną tam omówione wszystkie szczegóły. Serdecznie zachęcamy naszych studentów do udziału i przyczynienia się do tworzenia czegoś wyjątkowego, każdy pomocnik otrzyma zniżkę na karnet i do kafejek teatralnych.

Kategoria: Teatr Autor: Karolina Pyć

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy