Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Swiat Czarownic & Robert Bryle - We Are
AKTUALNOŚCI
Wrz
10
2018
Suwal – Forma

Suwal – Forma (EP)Suwal-Forma

Premiera: 30 sierpnia 2018

Wydawca: Asfalt Records

 

Suwal  to producent, którego chyba każdy kojarzy z duetem Flirtini. Nic dziwnego, skoro jego dzieła pojawiły się na ich składankach i zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy. Po owocnej współpracy przyszła pora na własny materiał. I tak światło dzienne ujrzała Forma, czyli EPka tego zdolnego, wrocławskiego producenta.

 

Już pierwszy utwór, który był singlem promującym EPkę, czyli Sygnał może porwać słuchacza w muzyczny świat pełen rytmu i elektryzującego głosu Rosalie, która zagościła na tym mini albumie. Jej wokal idealnie współgra z klimatycznymi dźwiękami, które zabrzmią zapewne na niejednej domówce czy klubie. Gdy już złapiemy odpowiedni Sygnał, pora na Morfinę, a w zasadzie remix.  Wraz z nim płyną dźwięki głosu Michała Sobierajskiego, z którym Suwal miał już okazję współpracować, w dodatku bardzo owocnie. Ne dziwi więc fakt, że w debiutanckiej EPce nie mogło zabraknąć tego artysty. Kolejnym z utworów jest Metrum, na którym wokal Agaty zachęca do ruchów na parkiecie. Całą epkę zamyka Pył, gdzie głosu użyczyła Koska.

Chciałoby się rzec, że to zdecydowanie za mało na tak dobrego producenta. Pozostaje więc czekać na pełen album, który usatysfakcjonuje miłośników tanecznych kompozycji Suwala.

Kategoria: Muzyka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lis
14
śr
20:00 To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
Lis 14@20:00
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
Krótkie Formy to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza.
Lis
16
pt
20:00 ‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
Lis 16@20:00
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
ØRGANEK – grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Tomasz Organek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz posiadaczem własnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd.[...]
Lis
17
sob
11:00 Spacery po mieście „Historia sta...
Spacery po mieście „Historia sta...
Lis 17@11:00
Spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej”
  Wstęp wolny Opis: Zapraszamy na spacer w ramach cyklu Odkryj Opole  – spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej” – spacer poprowadzi dr Joanna Filipczyk. Cmentarz miejski przy ul. Wrocławskiej został założony w 1813 roku i aż do 1963 roku chowano na nim doczesne szczątki zmarłych mieszkańców miasta – biednych i bogatych,[...]
Współpracujemy