Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Totentanz - Galerianka
AKTUALNOŚCI
Wrz
10
2018
Suwal – Forma

Suwal – Forma (EP)Suwal-Forma

Premiera: 30 sierpnia 2018

Wydawca: Asfalt Records

 

Suwal  to producent, którego chyba każdy kojarzy z duetem Flirtini. Nic dziwnego, skoro jego dzieła pojawiły się na ich składankach i zostały bardzo dobrze przyjęte przez słuchaczy. Po owocnej współpracy przyszła pora na własny materiał. I tak światło dzienne ujrzała Forma, czyli EPka tego zdolnego, wrocławskiego producenta.

 

Już pierwszy utwór, który był singlem promującym EPkę, czyli Sygnał może porwać słuchacza w muzyczny świat pełen rytmu i elektryzującego głosu Rosalie, która zagościła na tym mini albumie. Jej wokal idealnie współgra z klimatycznymi dźwiękami, które zabrzmią zapewne na niejednej domówce czy klubie. Gdy już złapiemy odpowiedni Sygnał, pora na Morfinę, a w zasadzie remix.  Wraz z nim płyną dźwięki głosu Michała Sobierajskiego, z którym Suwal miał już okazję współpracować, w dodatku bardzo owocnie. Ne dziwi więc fakt, że w debiutanckiej EPce nie mogło zabraknąć tego artysty. Kolejnym z utworów jest Metrum, na którym wokal Agaty zachęca do ruchów na parkiecie. Całą epkę zamyka Pył, gdzie głosu użyczyła Koska.

Chciałoby się rzec, że to zdecydowanie za mało na tak dobrego producenta. Pozostaje więc czekać na pełen album, który usatysfakcjonuje miłośników tanecznych kompozycji Suwala.

Kategoria: Muzyka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Współpracujemy