Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Dawid Podsiadlo - !H.a.p.p.y!
AKTUALNOŚCI
Lis
17
2014
SÓLSTAFIR w Poznaniu – relacja + galeria

Po 2 dobach na nogach dotarłam w końcu do Poznania. Mapka z google wydrukowana, więc stwierdziłam, że raczej trafię do klubu ,,Blue Note”. Po wyjściu z dworca natknęłam się na osobę w klimacie, która jak ja nie znała miasta i która też wybierała się na koncert Sólstafir. Kierując się intuicją, bez większych problemów dotarliśmy na miejsce.

Supportów słuchałam pierwszy raz w życiu i nie ukrywam, że kapele dawały radę. Po pierwszych dźwiękach zagranych przez Obsidian Kingdom wiedziałam, że nie będę żałowała przyjazdu do Poznania. Moc, energia, radość w sercu!

No i stało się… Sólstafir owiany mrokiem rozpoczął swój koncert! Proszę Państwa spektakl czas zacząć! Robiąc zdjęcia w tak zwanej fosie czułam każdy dźwięk ogarniający moje całe ciało. Nie ukrywam, że nie wpłynął na mnie fakt, iż miałam Sólstafir na wyciągnięcie ręki. Tyle emocji, pasji dawno nie słyszałam w muzyce. Udało mi się przeprowadzić wywiad z Aðalbjörn Tryggvason’em :)

 

(polskie tłumaczenie niebawem)

Kapela zagrała większość utworów z najnowszej płyty ,,Otta” a na bis oczywiście nie mogło zabraknąć utworu ,,Fjara”! Kto nie był, niech żałuje!

Pragnę wszystkim fanom gorąco podziękować za obecność i wspólne przeżywanie koncertu! :)

 

 

Garść zdjęć, które udało mi się zrobić znajdziecie poniżej :)

Fot.Nicole Rimpler

Asysta przy wywiadzie: Dominika Kożyczak

Kategoria: Fotografia, Kultura, Media, Muzyka, Podróże, Radio Autor: Nicole Rimpler

Leave a comment

Współpracujemy