Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Drop Pants - Czerwone Kaue
AKTUALNOŚCI
Kwi
17
2018
Otwarcie sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego

W niedzielę – 22 kwietnia – zapraszamy wszystkich fanów Futbolu Amerykańskiego na pierwszy mecz w ramach rozgrywek LFA.

Towers Opole to nowo powstały klub łączący dwa wspaniałe opolskie zespoły Wizards i Wolverines. Połączeni w wspólnym celu, zdobycia złota dla Opola w ramach rozgrywek Liga Futbolu Amerykańskiego.

Będzie to otwarcie futbolowego sezonu dla Opola. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie nieznana opolskiej publice drużyna Thunders Lions! Nasi goście idąc naszym wzorem połączyli siły i ich skład tworzą zawodnicy Rybnik Thunders Football Team i Gliwice Lions.

Czy to połączenie stanie naszej drużynie na drodze?

Nasi zawodnicy są gotowi do oblężenia. Będziemy walczyć o doskonały początek sezonu i pierwszy triumf. Aby tak się stało potrzebujemy Waszego wsparcia! Potrzebujemy, abyście dołożyli cegiełkę do tego pojedynku, nie ukrywamy że bardzo liczymy na doping naszych wspaniałych kibiców!

Zapraszamy całe rodziny, przygotowaliśmy bowiem szereg atrakcji o których wkrótce dowiecie się na facebook’owym wydarzeniu.

Mecz odbędzie się w niedziele 22 kwietna 2018 roku w godzinach od 12:00 do 15:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu, zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/1717270724983023/?active_tab=about

Kategoria: Gry i zabawy, Rozrywka, Sport Autor: Sebastian Czerniak

Leave a comment

Współpracujemy