Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Joe Bonamassa - Black Lung Heartache
AKTUALNOŚCI
Kwi
17
2018
Otwarcie sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego

W niedzielę – 22 kwietnia – zapraszamy wszystkich fanów Futbolu Amerykańskiego na pierwszy mecz w ramach rozgrywek LFA.

Towers Opole to nowo powstały klub łączący dwa wspaniałe opolskie zespoły Wizards i Wolverines. Połączeni w wspólnym celu, zdobycia złota dla Opola w ramach rozgrywek Liga Futbolu Amerykańskiego.

Będzie to otwarcie futbolowego sezonu dla Opola. Naszym pierwszym przeciwnikiem będzie nieznana opolskiej publice drużyna Thunders Lions! Nasi goście idąc naszym wzorem połączyli siły i ich skład tworzą zawodnicy Rybnik Thunders Football Team i Gliwice Lions.

Czy to połączenie stanie naszej drużynie na drodze?

Nasi zawodnicy są gotowi do oblężenia. Będziemy walczyć o doskonały początek sezonu i pierwszy triumf. Aby tak się stało potrzebujemy Waszego wsparcia! Potrzebujemy, abyście dołożyli cegiełkę do tego pojedynku, nie ukrywamy że bardzo liczymy na doping naszych wspaniałych kibiców!

Zapraszamy całe rodziny, przygotowaliśmy bowiem szereg atrakcji o których wkrótce dowiecie się na facebook’owym wydarzeniu.

Mecz odbędzie się w niedziele 22 kwietna 2018 roku w godzinach od 12:00 do 15:00 na Stadionie Lekkoatletycznym w Opolu, zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na facebook’u: https://www.facebook.com/events/1717270724983023/?active_tab=about

Kategoria: Gry i zabawy, Rozrywka, Sport Autor: Sebastian Czerniak

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lis
14
śr
20:00 To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
Lis 14@20:00
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
Krótkie Formy to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza.
Lis
16
pt
20:00 ‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
Lis 16@20:00
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
ØRGANEK – grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Tomasz Organek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz posiadaczem własnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd.[...]
Lis
17
sob
11:00 Spacery po mieście „Historia sta...
Spacery po mieście „Historia sta...
Lis 17@11:00
Spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej”
  Wstęp wolny Opis: Zapraszamy na spacer w ramach cyklu Odkryj Opole  – spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej” – spacer poprowadzi dr Joanna Filipczyk. Cmentarz miejski przy ul. Wrocławskiej został założony w 1813 roku i aż do 1963 roku chowano na nim doczesne szczątki zmarłych mieszkańców miasta – biednych i bogatych,[...]
Współpracujemy