Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Luxtorpeda - J'eu Les Poids
AKTUALNOŚCI
Lut
11
2019
Opolska Fundacja Filmowa OFFilm

W Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Minorytów 4 odbędzie się projekcja filmów „Złote czasy przemysłu i rejencji” i „Z Niemiec do Polski” z cyklu: Opole miasto legend i tajemnic zrealizowane przez Opolską Fundację Filmową.

 

12 luty godz. 17:30 „Złote czasy przemysłu i rejencji”

Zaprezentowana będzie czwarta część produkcji dokumentalnej przedstawiające Opole jako białe miasto, a cement określany jest szarym złotem. Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem historyków: Urszula Zajączkowska, dr Maciej Borkowski i architekt Andrzej Hamada.

19 luty godz. 17:30 „Z Niemiec do Polski”

Zaprezentowana będzie piąta część produkcji dokumentalnej przedstawiająca obraz międzywojennego Opola. Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem historyków: dr Bernard Linke, Piotr Pałys, Adriana Dawid.

 

Spotkanie organizuje Miasto Opole we współpracy z Fundacją OFFilm.

Wstęp wolny

 

 

Sympatyczny przekaz Radio Emiter

Kategoria: Film Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy