Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Molesta Ewenement - Uwaga (Feat. O.S.T.R.)
AKTUALNOŚCI
Cze
20
2018
Opolanie wypełnili strefy kibica

Zeszły wtorek należał zdecydowanie do fanów piłki nożnej. Polskie barwy można było dostrzec na ulicach Opola już od rana, jednak w pełni biało – czerwone stały się bez wątpienia przygotowane strefy kibica.

Tysiące Opolan zgromadziło się m.in. na Błoniach Politechniki Opolskiej oraz w Hali Widowiskowo – Sportowej „Okrąglak”, by śledzić zmagania naszych rodaków na mundialu w Rosji. Porażka naszych piłkarzy okazała się dla części kibiców sporym zaskoczeniem, czego nie krył Pan Michał, który mecz obejrzał w strefie przy ulicy Mikołajczyka – Według tego co pokazywaliśmy w ostatnich latach, wydawało mi się, że na mistrzostwa jadą sami gladiatorzy, troszkę zabrakło dzisiaj „tego czegoś
„.

Lecz przypominamy, że jeszcze nie wszystko stracone i zapraszamy do odwiedzenia stref kibica podczas przyszłych meczów biało-czerwonych! Należy pamiętać, że do hali „Okrąglak” można wejść „z marszu” (maksymalnie 2000 osób), natomiast w strefie na Błoniach Politechniki Opolskiej obowiązują wejściówki, które jeszcze można nabyć za darmo w siedzibie TVP3 Opole, przy ulicy Szpitalnej.

Kategoria: Ludzie, Rozrywka, Sport Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lut
22
pt
20:00 Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Lut 22@20:00
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
  Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.  
Mar
7
czw
19:00 Coma @ Sala Kameralna NCPP
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Mar 7@19:00
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami. To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy[...]
Zarejestruj swój zespół na Rock-Time 2019

Współpracujemy