Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Linkin Park - From the Inside
AKTUALNOŚCI
Cze
20
2018
Opolanie wypełnili strefy kibica

Zeszły wtorek należał zdecydowanie do fanów piłki nożnej. Polskie barwy można było dostrzec na ulicach Opola już od rana, jednak w pełni biało – czerwone stały się bez wątpienia przygotowane strefy kibica.

Tysiące Opolan zgromadziło się m.in. na Błoniach Politechniki Opolskiej oraz w Hali Widowiskowo – Sportowej „Okrąglak”, by śledzić zmagania naszych rodaków na mundialu w Rosji. Porażka naszych piłkarzy okazała się dla części kibiców sporym zaskoczeniem, czego nie krył Pan Michał, który mecz obejrzał w strefie przy ulicy Mikołajczyka – Według tego co pokazywaliśmy w ostatnich latach, wydawało mi się, że na mistrzostwa jadą sami gladiatorzy, troszkę zabrakło dzisiaj „tego czegoś
„.

Lecz przypominamy, że jeszcze nie wszystko stracone i zapraszamy do odwiedzenia stref kibica podczas przyszłych meczów biało-czerwonych! Należy pamiętać, że do hali „Okrąglak” można wejść „z marszu” (maksymalnie 2000 osób), natomiast w strefie na Błoniach Politechniki Opolskiej obowiązują wejściówki, które jeszcze można nabyć za darmo w siedzibie TVP3 Opole, przy ulicy Szpitalnej.

Kategoria: Ludzie, Rozrywka, Sport Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy