Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Kult - Baranek
AKTUALNOŚCI
Cze
20
2018
Opolanie wypełnili strefy kibica

Zeszły wtorek należał zdecydowanie do fanów piłki nożnej. Polskie barwy można było dostrzec na ulicach Opola już od rana, jednak w pełni biało – czerwone stały się bez wątpienia przygotowane strefy kibica.

Tysiące Opolan zgromadziło się m.in. na Błoniach Politechniki Opolskiej oraz w Hali Widowiskowo – Sportowej „Okrąglak”, by śledzić zmagania naszych rodaków na mundialu w Rosji. Porażka naszych piłkarzy okazała się dla części kibiców sporym zaskoczeniem, czego nie krył Pan Michał, który mecz obejrzał w strefie przy ulicy Mikołajczyka – Według tego co pokazywaliśmy w ostatnich latach, wydawało mi się, że na mistrzostwa jadą sami gladiatorzy, troszkę zabrakło dzisiaj „tego czegoś
„.

Lecz przypominamy, że jeszcze nie wszystko stracone i zapraszamy do odwiedzenia stref kibica podczas przyszłych meczów biało-czerwonych! Należy pamiętać, że do hali „Okrąglak” można wejść „z marszu” (maksymalnie 2000 osób), natomiast w strefie na Błoniach Politechniki Opolskiej obowiązują wejściówki, które jeszcze można nabyć za darmo w siedzibie TVP3 Opole, przy ulicy Szpitalnej.

Kategoria: Ludzie, Rozrywka, Sport Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy