Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Bloc Party - Hunting For Witches
AKTUALNOŚCI
Gru
05
2017
Mikołajkowa moc atrakcji Politechniki Opolskiej!

Już jutro (06.12) Politechnika Opolska wraz z mBankiem zapewnia szereg ciekawych atrakcji, które przedstawiamy poniżej, ale uwaga, aby wziąć w nich udział należy zapisać się poprzez podlinkowane formularze!

Turniej LaserTag! który odbędzie się w Kwaterze Głównej (ul. Jana Kwoczka 20), o godz. 15.00-20.00. Jest to propozycja dla osób chcących aktywnie spędzić czas wraz ze znajomymi. Do konkursu przystępujemy w składach 5 osobowych a koszt udziału to 15zł od osoby. Jeżeli chcesz stanąć do rywalizacji o atrakcyjne nagrody wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/gWzrNQC6hv8w5TXm2.

 

Trening ZUMBY dla wszystkich! Zajęcia przeprowadzi jedna z najlepszych instruktorek ZUMBY w Opolu. Zainteresowanych zapraszamy do  Łącznika Politechniki Opolskiej (ul. Mikołajczyka 16),o godz. 16.00-18.00. Udział w treningu jest darmowy, wystarczy uzupełnić poniższy formularz:
https://goo.gl/forms/LVexwAoaOm2IMWKd2

 

Nocny turniej w FIFE18! Są to pierwsze tego typu rozgrywki na Politechnice Opolskiej, które odbędzie się w budynku P9 (ul. Prószkowska 76),o godz. 20.00-04.00. Turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym. Udział jest darmowy, a liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już teraz pod linkiem:
https://goo.gl/forms/5OSiB58KLZgXOgXH3

Seans filmowy w Łączniku! Tego wieczoru Łącznik Politechniki Opolskiej (ul. Mikołajczyka 16) zamieni się w sale kinową specjalnie dla was, w godz. 18.00-22.00 w Auli „A”. Będzie można obejrzeć kultową serie filmów „Kevin sam w domu”. O godzinie 18.00 rozpocznie się film „Kevin sam w domu”, natomiast dwie godziny później druga cześć przygód Kevina „Kevin sam w Nowym Jorku”.
Zapisz się pod linkiem (ilość miejsc ograniczona):https://goo.gl/forms/T3Uv92Vdxa970e8d2

Osoby wysyłające formularz zgłoszeniowy otrzymają potwierdzenie na e-mail podany w zgłoszeniu.

Szczegółowe informacje na Facebook’owej stronie wydarzenia!

Kategoria: Gry i zabawy, Uczelnia Autor: Sebastian Czerniak

Leave a comment

Współpracujemy