Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Zbigniew Wodecki, Cezary Klimczak - Magia wit
AKTUALNOŚCI
Lis
12
2017
Let’s be Bad – ciemna strona musicalu

wieczór z musicalemNiedzielny wieczór, oprócz jesiennego deszczu przyniósł najbardziej złe, groźne i przebiegłe postacie, za sprawą kolejnej odsłony cyklu Wieczór z musicalem, który gości w Filharmonii Opolskiej. Tym razem widzowie mogli poczuć się jak biorący udział w niecnych uczynkach przestępcy. Kolejna odsłona musicalu odbyła się bowiem  pod hasłem Let’s be Bad i zgromadziła dużą publiczność na Scenie Klubowej.

Koncert rozpoczął się utworem z musicalu Shrek, w którym czarny charakter przypadł Lordowi Farquaadowi. Publiczność mogła także wysłuchać piosenki Smoczycy. Nie był to jedyny bajkowy akcent, ponieważ nie zabrakło utworu Skazy, z musicalu Król Lew. Publiczność miała okazję wysłuchać wspaniałego duetu z dzieła Heathers, czyli piosenki Kochanka śmierci. W Sali Klubowej Filharmonii Opolskiej rozbrzmiały także dźwięki ze znanego dzieła Sweeny Todd czy Wicked. Artyści wcielili się w takie postacie jak Wilk z musicalu Into the Woods, Urszula z Małej Syrenki czy wampir Dracula.

Musicalowy wieczór przeminął nie tylko w strasznej, ale także zabawnej atmosferze, a wszystko dzięki wykonawcom, którzy zaprezentowali swój ogromny talent i poczucie humoru. Na scenie wystąpił znany już opolskiej publiczności Maciej Pawlak, gwiazda Studia Accantus – Jarosław Kozielski, Katarzyna Walczak oraz laureatka show Twoja Twarz Brzmi Znajomo – Maria Tyszkiewicz.  Fortepianowymi dźwiękami raczył gości Jacek Szwaj, zaś podczas koncertu, jeden z utworów zaprezentował opolski stypendysta – Kacper Dwojak.

 

To nie ostatnia w tym roku i sezonie artystycznym odsłona cyklu. Przed nami jeszcze wiele muzycznych wrażeń, na które zaprasza Filharmonia Opolska.

Kategoria: Kultura, Muzyka, Rozrywka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lis
24
sob
10:00 World Press Photo Exhibition 2018 @ Budynek główny Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu
World Press Photo Exhibition 2018 @ Budynek główny Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu
Lis 24@10:00 – Gru 16@20:00
World Press Photo Exhibition 2018 @ Budynek główny Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu | Opole | opolskie | Polska
  Już po raz 18 w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać najlepsze fotografie prasowe prezentowane w ramach wystawy World Press Photo. Składają się na nią prace nagrodzone i wyróżnione w największym i najbardziej prestiżowym konkursie fotografii prasowej organizowanym przez Fundację World Press Photo w Amsterdamie. Wydarzenie ma charakter cykliczny. W tym roku[...]
Współpracujemy