Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Jack Johnson - At Or With Me
AKTUALNOŚCI
Lis
19
2017
Kolejna edycja WAMPIRIADY na Politechnice Opolskiej!

Już w najbliższy wtorek startuje kolejna akcja poboru krwi organizowana przez Samorząd Studencki Politechniki Opolskiej, we współpracy z naszą redakcją oraz Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Chętnych do pomocy poprzez oddanie krwi zapraszamy do „Łącznika” na kampusie PO przy ulicy Mikołajczyka, we wtorek (21.11) oraz środę (22.11) w godzinach od 9.00 do 14.00.

Na miejscu tradycyjnie zapewnione będą ciepłe napoje, drożdżówki oraz liczne zabawy z nagrodami. A co konkretnie? A konkretnie to m.in. dobrze już znane szukanie strzykawek, jaka to melodia, czy picie oranżady na czas! Ponadto wśród krwiodawców zostanie wylosowana nagroda główna, czyli tablet. Dodatkowo Będzie można również po raz kolejny spotkać się z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Opola, podszkolić z udzielania pierwszej pomocy u ratowników medycznych, a także poddać symulacji zderzenia oraz dachowania, na urządzeniach udostępnionych przez Polski Związek Motorowy.

Pracownicy uczelni za okazaniem legitymacji oddają krew poza kolejnością!

Serdecznie zapraszamy!

Pamiętaj! Aby oddać krew musisz być osobą zdrową (co najmniej 2 tygodnie po przeziębieniu i 4 po cięższej chorobie) i trzeźwą, o wadze powyżej 50kg, nieprzyjmującą antybiotyków i leków hormonalnych na stałe, pół roku po zabiegach chirurgicznych, tatuażu i piercingu. Jeśli jesteś kobietą, dodatkowo nie możesz oddawać krwi podczas okresu.

Kategoria: Akcja charytatywna, Uczelnia Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Współpracujemy