Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Hey - Empty Page
Kalendarz
Mar
28
czw
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30

Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać cyklicznego charakteru. I tak z roku na rok zainteresowanie przeglądem jest coraz większe. Zgłaszają się do nas kapele z najodleglejszych zakątków Polski; gościliśmy nawet zespół z Czech. Głównym założeniem przeglądu jest promowanie kapel rockowych, stąd nazwa „Rock-Time”. Jednak nie zamykamy się tylko na ten gatunek muzyki; na naszej scenie występowały także kapele reggae’owe czy heavymetalowe. Chcielibyśmy, aby Opole żyło muzycznie nie tylko podczas Festiwalu Polskiej Piosenki.

Mar
30
sob
Abradab @ Sala Kameralna NCPP
Mar 30@20:00
Kwi
7
nie
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30

Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo.

Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.

Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

 Drzwi: 18.00

Koncert: 19.30

Płyta główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00