Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: The Cranberries - I Just Shot John Lennon
AKTUALNOŚCI
Lis
02
2018
Moc atrakcji w CWK Opole!

 

„Jarecki”, stand-up Jakuba Krzaka i strefa food truck, takie atrakcje będą czekały na Was już 27 listopada w opolskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym.

Urząd Miasta Opole wspólnie z CWK i ABSL organizuje koncert „Jareckiego”, stand up Jakuba Krzaka, a do tego zapewnia strefę chillu z food truckami. Jest to świetna możliwość spędzenia czasu, zwłaszcza dla studentów i młodzieży, dla których przewidziano bilety w ulgowej cenie 10zł.

Jarecki, czyli Jarosław Kubów, na scenie działa już od 1998 roku, a od 2003 roku prowadzi działalność solową. Warto przypomnieć, że muzyk wraz z zespołem, wygrali  piosenką „Leń” nagrodę im. Anny Jantar – Karolinkę – na 43. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Jakub Krzak jest znany z Wrocławskiego kabaretu „Chyba”, posiada wiele pasji, a jedną z nich jest właśnie stand-up i występowanie przed publicznością.

Bilety do nabycia poprzez portal kupbilecik.pl

Kategoria: Kultura, Miasto, Muzyka, Rozrywka Autor: Karolina Pyć

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lis
14
śr
20:00 To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP
Lis 14@20:00
To mało powiedziane @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
Krótkie Formy to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza.
Lis
16
pt
20:00 ‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP
Lis 16@20:00
‎Ørganek @ Sala Kameralna NCPP | Opole | opolskie | Polska
ØRGANEK – grupa powstała w 2013 roku z inicjatywy jej lidera, autora tekstów, opowiadań i muzyki, Tomasza Organka, laureata wielu prestiżowych nagród, m.in. Mateusza Trójki, Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Nagrody Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego. Tomasz Organek jest również Ambasadorem Honorowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz posiadaczem własnej Katarzynki w Piernikowej Alei Gwiazd.[...]
Lis
17
sob
11:00 Spacery po mieście „Historia sta...
Spacery po mieście „Historia sta...
Lis 17@11:00
Spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej”
  Wstęp wolny Opis: Zapraszamy na spacer w ramach cyklu Odkryj Opole  – spacery po mieście „Historia starego cmentarza przy ul. Wrocławskiej” – spacer poprowadzi dr Joanna Filipczyk. Cmentarz miejski przy ul. Wrocławskiej został założony w 1813 roku i aż do 1963 roku chowano na nim doczesne szczątki zmarłych mieszkańców miasta – biednych i bogatych,[...]
Współpracujemy