Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Biaas & Lanek - Ganges ft. Quebonafide
AKTUALNOŚCI
Lut
04
2019
Interconnected w Galerii Aneks

W Galerii Aneks przy GSW pomiędzy 8 lutym a 10 marca, będzie można podziwiać wystawę „Interconnected” autorstwa Justyny Janetzek, zaproszonej do realizacji tego projektu przez Galerię Sztuki Współczesnej.

Interconnected jest niecodzienną instalacją, w której pomieszczenie Galerii Aneks, jest nie tylko miejscem wykonania, ale także tematem. Projekty Justyny Janetzek wchodzą w dialog z przestrzeniami instytucji publicznych, kościołów czy uczelni w całej Europie, a sama artystka jest niezwykłą obserwatorką struktury i formy tworzącej każdą z konstrukcji. Wnikliwa analiza artystki pozwala na zlokalizowanie napięć pomiędzy ścianami, elementami małej architektury, funkcją budowli, a jej użytkownikiem.

Justyna Janetzek, jest artystką urodzoną w Czarnowąsach, absolwentką Zespołu Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa oraz Akademii Sztuk Pięknych w Münster. Jej dotychczasowa działalność zaowocowała wieloma nagrodami, nominacjami oraz wystawami m.in. w Polsce, Niemczech czy Francji.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Galerii Sztuki Współczesnej.

Kategoria: Kultura, Sztuka Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lut
22
pt
20:00 Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Lut 22@20:00
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
  Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.  
Mar
7
czw
19:00 Coma @ Sala Kameralna NCPP
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Mar 7@19:00
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami. To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy[...]
Zarejestruj swój zespół na Rock-Time 2019

Współpracujemy