Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Paramore - Crushcrushcrush
AKTUALNOŚCI
Mar
13
2019
HEAVY PSYCH po raz pierwszy w Opolu #1

HEAVY PSYCH (czyt. ‚hevi sajk’) to pierwsza impreza stoner doom’owa w Opolu. Stoner doom to powolne tempa, psychodeliczne improwizacje, ciężkie gitarowe riffy i melodyjne wstawki. Stoner powstał w wyniku fascynacji latami 60s i 70s. Słychać w nim naleciałości psychodelicznego, kosmicznego rocka, heavy metalu a nawet bluesa.

22 marca podążajcie dymnym szlakiem do krainy riffem i fuzzem płynącej, aby przekonać się na własnej skórze co do zaprezentowania ma polskie podziemie stonerowe. W trakcie podróży przygotowana wizualnie przyozdobiona scena, aby wzmocnić doznania synestezji. to nie jedyna niespodzianka dla tych, którzy wybiorą się na koncert. Będzie przyjemnie nie tylko dla ucha ale i dla oka!

Andromeda Space Ritual

Wyborni eksploratorzy przestrzeni kosmicznych z bazą w Krapkowicach. Swój podbój zaczęli od mocnego uderzenia w postaci epki „Satellite”. Ascetyczne i zarazem dopięte na ostatni guzik aranże, przestrzenne brzmienie podlane wyważonym akompaniamentem klawiszy i nienachalnym użyciem efektów – tak chłopaki robią niesamowicie spójną, wyczillowaną, klimatyczną muzę.

Goosła

Polsko-Ukraiński skład osadzony w Gliwicach. Podczas swoich guślarskich obrzędów zręcznie mieszają w kotle hipnotyczny groove, niekończące się solówki i ściany riffów, okraszając wszystko szczyptą psychodelii.

Clockwork Totem

Wrocławskie power trio tworzące połamanego psychodelic rocka. Lubią zmienność i kombinowanie – czerpią ze stoneru, metalu i wielu pomiędzy. Dla fanów: Tool, Elder, All Them Witches.

Na zakończenie koncertu zaprezentują małe show. Jakie?

Będzie rytualnie, przekonacie się na miejscu!

Wydarzenie na facebook’u

GDZIE: Wyjście Awaryjne (Luboszycka 1A)
KIEDY: 22.03.2019
START: 19:30
WSTĘP: 20PLN

Dekoracje: HEAVY PSYCH
Artwork: www.damianlisiewski.com

Sympatyczny przekaz – Radio Emiter

Kategoria: Koncert Autor: Jakub Ligęzka

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy