Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Otsochodzi - Tel3f0ny [radio]
AKTUALNOŚCI
Kwi
07
2016
Dziewczyny w Kaskach na Politechnice Opolskiej!

Opolska uczelnia, jak również kilka innych w kraju, organizowała w tym roku Bieg bieg w kaskuw Kasku, który jest częścią akcji Dziewczyny na Politechniki.

Udział w zabawie wzięło ponad pięćdziesiąt licealistek z kilku Opolskich szkół ponadgimnazjalnych, studentek oraz pracownic Politechniki Opolskiej. Wszystkie dziewczyny w ciągu całego biegu tradycyjnie miały na głowie kask, który, jak twierdzą organizatorzy, jest symbolem technicznych i ścisłych nauk.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi przyszłych studentek i studentów na kierunki techniczne, inżynierskie i ścisłe, a także obalenie stereotypów i podziałów na „żeńskie” i „męskie” zawody.
Wszystkie biegaczki dostały małe upominki z logo uczelni oraz zostawiły sobie kask na pamiątkę biegu, a trzy najszybsze zostały nagrodzone pucharami.

Czas start! 😁🏃Bieg w kaskach #po #opole #dziewczyny_na_politechniki #radioemiter nagłaśnia imprezę!

A video posted by Radio Emiter (@radioemiter) on

Akcja Dziewczyny na Politechniki, na naszej uczelni zawsze jest połączona z dniami otwartymi, w ramach których uczniowie mogą przyglądnąć się niektórym z kierunków  i poznać naszą uczelnię od kuchni. W tym celu zorganizowano różnorodne wykłady i prezentacje.

Tekst i zdjęcia: Alina Flora

Kategoria: Nauka, Sport, Uczelnia Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Lut
22
pt
20:00 Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
Lut 22@20:00
Smolik // Kev Fox @ Sala Kameralna NCPP
  Debiutancki album SMOLIK // KEV FOX był jednym z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa. Od czerwca 2017 ma status platynowej płyty. W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.  
Mar
7
czw
19:00 Coma @ Sala Kameralna NCPP
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Mar 7@19:00
Coma @ Sala Kameralna NCPP
Na początku marca 2019 ukaże się najnowszy album zespołu Coma pt. „Sen o Siedmiu Szklankach”. Tym razem zdecydowaliśmy się na płytę z coverami. To studyjna wersja naszej przygody plenerowej z 2018 roku. W sierpniu tego roku mieliśmy przyjemność zagrać projekt specjalny dla festiwalu „Męskie Granie”. Chcieliśmy zrobić piosenki filmowe, a okazało się, że najlepsze znaleźliśmy[...]
Zarejestruj swój zespół na Rock-Time 2019

Współpracujemy