Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Alice In Chains - Choke
AKTUALNOŚCI
Mar
11
2019
Bitamina wystąpi w Sali Kameralnej NCPP

7 kwietnia, po rocznej przerwie, do Sali Kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki powraca zespół Bitamina. Tym razem zaprezentowany na żywo zostanie materiał z nadchodzącego albumu „Kwiaty i Korzenie”, którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019.  

Bitamina powstała z inicjatywy Amara Ziembińskiego i Mateusza Dopieralskiego, do których w niedługim czasie dołączył Piotr Skibiński. Ich muzykę na całe szczęście dosyć trudno jednoznacznie sklasyfikować, można w niej odnaleźć elementy hip-hopu z wyjątkowo bogatą warstwą dźwiękową, w której każdy kawałek tła zapełnia odpowiedni dźwięk. Jeżeliby określić ich twórczość ogólnym stwierdzeniem „alternatywa”, to dzięki podążaniu własnymi ścieżkami, z daleka od głównego nurtu, całkowicie spełniają jego definicję.

Ich pierwszym albumem są samodzielne wydane w 2013 roku „Listy Janusza”, rok później ukazał się „plac Zabaw”, który wzbudził w środowisku dosyć duże zainteresowanie. Kolejnym wydawnictwem był instrumentalny album „C” wydany w 2016 roku z kolei ostatnia jest wydana rok później „Kawalerka”, zawierająca utwory tj. „Pytanie do niej”, czy „Dom”.

Bilety dostępne na platformie Going. w cenie 45 zł (Pula 1 – do wyczerpania zapasów, następnie 55zł)

Otwarcie drzwi: 18:00

Koncert: 19:30

Organizator: Kalejdoskop Records

Zapraszamy!

(grafika: mat. promocyjne)

Kategoria: Koncert Autor: Wojciech Murański

Leave a comment

Nadchodzące wydarzenia
Mar
28
czw
18:30 Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Mar 28@18:30
Rock-Time 2019 @ Sala Kameralna NCPP
Pomysł na przegląd zrodził się w 2004 roku, zaraz po reaktywacji Studenckiego Radia Emiter. Młodzi radiowcy widząc zapotrzebowanie na promocję młodych, garażowych kapel, postanowili spróbować swoich sił i pomóc im wypromować swoją muzykę. Tak powstał pierwszy „Rock-Time”. Liczba zgłaszających się zespołów przekroczyła zdecydowanie oczekiwania organizatorów, co tylko umocniło nas w przekonaniu, że impreza musi nabrać[...]
Kwi
7
nie
19:30 Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Kwi 7@19:30
Bitamina @ Sala Kameralna NCPP
Tego wieczoru usłyszymy utwory z ich z najnowszego albumu którego wydanie jest planowane na wiosnę 2019. Będzie to okazja aby usłyszeć nowy materiał po raz pierwszy na żywo. Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina[...]
Koncert finałowy Rock-Time 2019

Współpracujemy