Logo Emiter
 
Studenckie Studio Radiowe "Emiter", DS Zaścianek ul. Mikołajczyka 4-6 45-271 Opole, biuro@radioemiter.pl
TERAZ GRAMY: Kukiz i Piersi - Piosenka Z Takim Tekstem, Zeby W Radiu Puszczali
AKTUALNOŚCI
Gru
09
2017
A Trip to the Library w Filharmonii Opolskiej

Przedostatni koncert z cyklu Wieczór z musicalem odbył się w sobotę 9 grudnia. Tym razem artyści zabrali widzów w podróż do biblioteki, przedstawiając utwory inspirowane dziełami literackimi.

Koncert A Trip to the Library przeniósł widzów m.in. do Tajemniczego ogrodu, z którego wykonano kilka utworów. Wokaliści wykonali wiele melancholijnych utworów musicalowych, z takich dzieł jak Ragtime czy Wicked – jednego z najbardziej znanych musicali. Nie zabrakło fantastycznych duetów, jak fragment musicalu Co się wydarzyło w Madison Country. Swoje umiejętności wokalne zaprezentował niezastąpiony Maciej Pawlak, w towarzystwie pięknych i zdolnych artystek – Pauliny Grochowskiej i Małgorzaty Chruściel. Przy fortepianie wystąpił Jacek Szwaj. W repertuarze musicalowym mogły sprawdzić się także dwie artystki, wyróżnione w projekcie Marszałkowskie Talenty. Julia Dota wykonała arię Julii z polskiej wersji musicalu Romeo i Julia. Zaś Vanessa Siwy zaśpiewała utwór ze spektaklu Matylda.

Kolejny i ostatni już koncert z cyklu odbędzie się 6 stycznia. Zapraszamy więc do Filharmonni Opolskiej po kolejną moc muzycznych wrażeń.

Kategoria: Muzyka, Rozrywka Autor: Kasia Antos

Leave a comment

Płyta Główna

słuchaj codziennie od 16.00 do 17.00

Współpracujemy